BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 15664125
nr 1566 4125
Golvlampa
Ateljé Lyktan. Höjd: 106 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:54:06
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
500 kr
600 kr